Bc. Kateřina Skotnicová

Individuální péče

V rámci individuální péče nabízím – konzultace, individuální kurz metody „3×3“, vaginální mapování a péči o jizvy.

Konzultace

Individuální konzultace je vhodná pro ženy, které upřednostňují soukromí. V útulném a bezpečném prostoru se budeme věnovat vašim tématům spojeným s pánevní oblastí. Společně budeme hledat nejvhodnější řešení, které bude plně vyhovovat vašim potřebám. Konzultace zahrnuje rozhovor, dechové techniky, jednoduchá a účinná cvičení.

Nejedná se o individuální kurz metody „3×3“.

60 minut (dle potřeby je možné konzultaci prodloužit) / 600 kč/h

Individuální kurz metody „3×3“

Individuální kurz metody „3×3“ je určen ženám, které preferují soukromí a plnou pozornost lektorky po dobu celého kurzu. Vyhovuje také ženám, které nerady sdílejí intimní témata před dalšími osobami. Postupně projdeme pánevní dno v rovině fyzické, emoční i energetické. Výhodou individuálního kurzu je, že se do hloubky můžeme věnovat vašim tématům a zůstat tak dlouho v dané rovině, jak bude potřeba, případně ji ještě rozšířit o další cvičení a techniky.

6 hodin (3×2 hodiny) / 3.000,-Kč

Vaginální mapování

Vaginální mapování je jemnou, citlivou dotekovou technikou, při níž můžeme navázat hlubší kontakt se svým tělem. Pomoci jemné masáže v oblasti vaginy, znovu oživujeme její citlivost. Tím dochází k odstranění fyzických i emočních bloků, které jsou ukryty hluboko v paměti našeho těla. Uvolněním těchto bloků si vytváříme prostor k radostnému prožívání intimity. Zcela zásadní při naší společné práci je vytvoření bezpečného a důvěrného prostředí.

Vaginální mapování je hluboký prožitkový proces, jehož účinek se stupňuje a nelze ho uspěchat. Z toho důvodu nabízím vaginální mapování minimálně v sérii tří sezení. V prvním sezení se žena učí porozumět svému tělu, komunikovat s ním, otevírají se témata, prožitky. V dalších sezeních pak navazujeme a dále se hlouběji věnujeme vašim tématům.

S čím vám může vaginální mapování pomoci

  • s přijetím vlastního těla
  • s prohloubením citlivosti vašeho těla
  • s radostným prožívám intimity
  • s odstraněním studu
  • s bolestivým pohlavním stykem
  • s odstraněním traumat spojenými s nepříjemnými sexuálními prožitky
  • s funkční neplodností
  • s nepříjemnými zážitky spojenými s porodem
  • s diskomfortem po gynekologických operačních zákrocích
  • s potížemi v oblasti menstruace

Více informací na www.denisaarichard.cz/vaginalni-mapovani-navrat-k-sobe/

přibližně 3 hodiny (jedno sezení) / 7.200,-Kč (série 3 sezení x 3 hodiny)

Péče o jizvy

Jizvy většinou vnímáme jako znecitlivělá nebo naopak jako velmi citlivá místa na našem těle. Mnohdy jizvy nevnímáme vůbec, zapomněli jsme na ně. Mohou být připomenutím bolestného okamžiku, zkušenosti, prožitku v našem životě. Což dává vysvětlení tomu, že jizvy jsou nejen hluboce propojeny s naším fyzickým tělem, ale také s našimi emocemi, jsou v nich uloženy nepříjemné pocity, bolesti, strachy. Blokují průchod životní energie naším tělem. Je jedno jak dlouho jizvy máme, naše moudré tělo má paměť. Pokud s jizvami nezačneme pracovat, vše v nich zůstává stále uloženo.

Péče o jizvy je masážní technikou, kdy pomocí doteku se jizvy probouzejí, otevírají, zbavují se strachu a bolesti, dochází k uvolnění emocí a energie.

Zejména jizvy v intimní oblasti – jizvy po císařském řezu, natržení a nástřihy při porodu, mohou zásadně narušovat prožívání našeho intimního života. Často se tato technika u jizev v intimní oblasti propojuje s technikou vaginálního mapování.

Péče o jizvy navrací našemu tělu vitalitu, chuť a radost do života, potěšení, vrací nás zpět k sobě, k naší podstatě.

60 minut / 800,- Kč